Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023 – İş Başvuru Formu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden birisi olan AKBEL toprak ürünleri temizlik hizmetleri taşımacılık matbaa kendi bünyesinde ihtiyaç duyulan unvanlarda personel alımı için iş ilanları yayınladı.

Başvuru için adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, başvuru formu, başvuru tarihleri, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında.

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden birisi olan AKBEL Toprak Ürünleri Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Matbaa Tanıtım Basın Yayın Ajans Organizasyon İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 6 (altı) unvanda 35 (otuz beş) daimi personel alımı yapacak.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanına en az ilkokul mezunu erkek/kadın adaylar başvuru yapabilecek olup, başvuru yapılacak unvanlara göre mezuniyet şartı değişiklik göstermektedir.

AKBEL Hangi Unvanlarda Personel Alımı Yapacak?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden birisi olan Akbel Toprak Ürünleri Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Matbaa Tanıtım Basın Yayın Ajans Organizasyon İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 6 (altı) unvanda 35 (otuz beş) daimi personel alımı yapacak.

İş TanımıPersonel SayısıHaftalık Çalışma Süresi
Yüzme Antrenörü 8 Kişi45 Saat
Beden İşçisi8 Kişi45 Saat
Antrenör4 Kişi45 Saat
Veteriner Hekim1 Kişi45 Saat
Veteriner Teknikeri2 Kişi45 Saat
Hayvan Bakıcısı12 Kişi45 Saat

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023 – İş Başvuru Şartları

018/11608 sayılı BKK ile yürürlüğe konulan İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esasların 4’üncü maddesindeki şartları taşımak.

 • Vardiya sistemine göre çalışmasına engel, sağlık vb. sorunlarının olmaması.
 • Görev yapacağı yerde ikamet etmeyi kabul etmek.
 • Kahramanmaraş nüfusuna (ilçeler dâhil) kayıtlı olmak.
 • Son müracaat tarihi itibarıyla 40 yaşını geçmemiş olmak.

Yüzme Antrenörü unvanı için;

 • Üniversitelerin Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olmak.
 • Federasyon tarafından onaylı yüzme antrenörlüğü, cankurtaranlık belgesi olmak veya üniversiteden yüzme dersi aldığını belgelendirmek.
 • Antrenör unvanı için; Üniversitelerin Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olmak.
 • Veteriner Hekim unvanı için; Lisans düzeyinde eğitim veren üniversitelerin Veterinerlik bölümünden mezun olmak.
 • Veteriner Tekniker unvanı için; Ön lisans düzeyinde eğitim veren üniversitelerin Laborant ve Veteriner Sağlık bölümünden mezun olmak.
 • Daha önce çalıştığı işyeri/işyerlerinden 4857 sayılı İş Kanunu’nun 25’inci maddesi kapsamında kasıt ya da kusurlu davranışları sebebiyle iş akdi feshedilmemiş olmak.

Tecrübe Durumu:

 • Tercihen Kamuda benzer işlerde çalışmış olmak.
 • Başvuruda bulunacağı unvana ilişkin, en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip olmak.
 • 1 yıllık tecrübe şartını sağlayan yeterli başvuru olmaması halinde sınava çağrılacak adaylar tecrübe süresi en uzun olandan başlamak üzere değerlendirmeye alınacaktır.
 • İş tecrübe durumu, aday tarafından E-devlet üzerinden alınacak SGK hizmet dökümü ve çalışılan İşyerlerinden alınacak olan onaylı iş deneyim (çalışma) belgesi ile belgelenecektir.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İşçi Maaşları 2023

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi işçi, personel maaşları iş ilanlarına başvuru yapan adayların en fazla araştırdığı konuların başında gelmektedir. Değerli adaylar Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi personel maaşları 8.500 TL den başlamakta olup, yapılan işe ve diğer ek ödemelere göre değişiklik göstermektedir. Ek ödemeler ile birlik te en düşük 10.000 TL, ortalama 12.000 – 18.000 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Önemli Not: Yazımızda yer vermiş olduğumuz resmi rakamlar olmamakla birlikte yapılan araştırmalar sonucunda ulaşabildiğimiz rakamları yansıtmaktadır.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023 – İş Başvuru Şekli

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi AKBEL A.Ş. personel alımı için başvuru şartlarını taşıyan adayların 17/07/2023 – 20/07/2023 tarihleri arasında https://kahramanmaras.bel.tr web adresi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Diğer İlgili İlanlara Buradan Ulaşabilirsiniz.

Diğer Tüm Detaylar

Başvuru şartlarını taşıyan adayların 17 Temmuz 2023 20 Temmuz 2023 tarihleri arasında https://kahramanmaras.bel.tr web adresi üzerinden online başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru şartlarını taşıyanların tecrübe durumu dikkate alınarak, alınacak personel sayının 6 katı aday belirlenen tarihlerde uygulamalı ve/veya sözlü sınava tabi tutulacaktır.

Başvuran 6 katı aday arasından yeterli koşulları sağlayan aday bulunmaması halinde tecrübe süresi dikkate alınarak başvuran diğer adaylar arasından her pozisyon için 6 katı aday sınava davet edilecektir.

1 ve 2 numaralı unvanlar 2 ay 29 gün, diğer unvanlar 5 ay 29 gün olarak çalıştırılacaktır.

Çalışma Şekli

 • Başvuru Tarihleri: 17 Temmuz 2023-20 Temmuz 2023 Arası
 • Başvuru Şekli: Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi https://kahramanmaras.bel.tr web adresi üzerinden online başvuru yapılacaktır.
 • İrtibat: Akbel A.Ş İnsan Kaynakları
 • Telefonu: (+90 344) 225 46 85
 • Unvanı: Personel Birimi
 • E-posta: info@akbelas.com.tr
 • Çalışma Adresi: Tüm kadro ilanları için idarenin merkez ve ilçelerde bulunan hizmet birimleri
 • Çalışma Süresi: Haftalık 45 saat
Pin
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023
Pin
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023
Yorum yapın

2