İŞKUR Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni İş İlanları

Türkiye genelinde hizmet veren birçok kurumsal firma 2023 yılı itibariyle Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni alımı için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayınladı. Başvuru yapacak adaylarda en az okur yazar olma şartı aranmamakta olup, başvuru şartları kurumların taleplerine göre değişiklik göstermektedir.

İŞKUR üzerinden yayınlanan Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda aranan iş başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru şekli, alım yapılacak iller ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında.

Hangi İllerde Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni Alımı Yapılacak?

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarında beş (4) farklı ilde bulunan farklı firmalar toplamda sekiz (8) Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni alımı yapacak.

  • İstanbul – 2 Kişi
  • Bursa – 1 Kişi
  • Mersin – 1 Kişi
Pin
Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni İş İlanları

İş Başvuru Şartları

İŞKUR üzerinden yayınlanan Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda en az okur yazar olma şartı aranmamakta olup, firmaların taleplerine göre başvuru şartları değişiklik göstermektedir.

İŞKUR Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni İş Başvurusu

İŞKUR üzerinden yayınlanan Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni iş ilanlarına https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7159 adresi üzerinden T.C. Kimlik No ve şifreniz ile giriş yaparak başvuruların yapılması gerekmektedir.

Not: Diğer tüm iş ilanlarına İŞKUR İş İlanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz

Yorum yapın

2