İŞKUR Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü İş İlanları

Türkiye genelinde hizmet veren birçok kurumsal firma 2023 yılı itibariyle Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü alımı için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayınladı. Başvuru yapacak adaylarda mezuniyet şartı aranmamakta olup, başvuru şartları kurumların taleplerine göre değişiklik göstermektedir.

İŞKUR üzerinden yayınlanan Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda aranan iş başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru şekli, alım yapılacak iller ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında.

Hangi İllerde Kaç Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü Alımı Yapılacak?

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarında beş (5) farklı ilde bulunan farklı firmalar toplamda on dokuz (19) Kaç Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü alımı yapacak.

  • Bursa – 3 Kişi
  • İstanbul – 6 Kişi
  • Manisa – 6 Kişi
  • Kayseri – 3 Kişi
  • Kahramanmaraş – 1 Kişi
Pin
İŞKUR Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü İş İlanları
Pin
İŞKUR Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü İş İlanları
Pin
İŞKUR Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü İş İlanları

Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü İş Başvuru Şartları

İŞKUR üzerinden yayınlanan Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda mezuniyet şartı aranmamakta olup, firmaların taleplerine göre başvuru şartları değişiklik göstermektedir.

İŞKUR Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü İş Başvuru

İŞKUR üzerinden yayınlanan Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü ilanlarına https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2003 adresi üzerinden T.C. Kimlik No ve şifreniz ile giriş yaparak başvuruların yapılması gerekmektedir.

Not: Diğer tüm iş ilanlarına İŞKUR İş İlanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

2