İBB Güvenlik Alımı 2024 – İş İlanları Başvuru Formu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirletlerinden birisi olan İstgüven İstanbul Güvenlik A.Ş. kendi birimleri bünyesinde sitihdam etmek üzere KPSS’siz çok sayıda erkek/kadın özel güvenlik alımı için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayımladı.

İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanında İBB iştirak şirletlerinden birisi olan İstgüven İstanbul Güvenlik A.Ş. kendi birimleri bünyesinde sitihdam etmek üzere Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olma şartı ile toplam yüz yirmi (120) daimi Özel Güvenlik alımı yapılacağına yer verilmiştir.

İBB Özel Güvenlik alımı ilanına başvuru yapacak adaylarda aranan iş başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, başvuru formu ve diğer önemli tüm detaylar haberimizin devamında.

İBB Özel Güvenlik Alımı 2024 İş Başvuru Şartları

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetine dair kanun 10.maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak, Valilik onaylı Silahlı /Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az 1 yıl deneyim sahibi olan Kadın, Erkek adaylar

Diğer İlgili İlanlar

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Başvurular aşağıda belirtilen Web sitesine özgeçmişin oluşturulması ile tamamlanmış olacaktır. Başvuru esnasında belge istenmeyecektir. Mülakat sonrası gerekli bilgi ve belgeler talep edilecektir.

İBB Özel Güvenlik Alımı 2024 Başvuru Fomu

İBB Özel Güvenlik alımı için yukarıda yer vermiş olduğumuz başvuru şartlarını taşıyan adayların 29.12.2023. 05.01.2024 tarihleri arasında https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5 adresi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmetedir.

Önemli Not: İBB Özel Güvenlik alımı ilanına başvuru yapacak adayların yukarıda belirtmiş olduğumuz tarihleri arasında başvuru yapmalarını tavsiye ediyoruz. Belitilen tarihler öncesinde ve sonrasında yapılan başvurular dikkate alınmayabilir.

Pin
İBB Özel Güvenlik Alımı 2024
Yorum yapın

2