İBB Erkek/Kadın 120 Özel Güvenlik Alımı 2023 İş İlanı

İBB iştirak şirketlerinden birisi olan İstgüven İstanbul Güvenlik A.Ş. bünyesinde istihdam etmek üzere bünyesinde istihdam etmek üzere silahlı/silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip yüz yirmi (120) daimi erkek/kadın özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağını duyurdu.

İBB özel güvenlik alımı için yayınlanan ilanına başvuru yapacak adaylarda aranan iş başvuru şartları, başvuru adresi, iş başvuru formu ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında.

İBB Güvenlik Alımı 2023 İş Başvuru Şartları Neler?

  • 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun 10. maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak,
  • Valilik onaylı Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak,
  • En az 1 yıl deneyim sahibi olan Kadın, Erkek adaylar.

İş Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

İBB özel güvenlik alımı için yayınlanan iş ilanına başvurular aşağıda belirtilen web sitesine özgeçmişin oluşturulması ile yapılması gerekmektedir. Başvuru esnasında belge istenmeyecektir. Mülakat sonucunda gerekli bilgi ve belgeler talep edilecektir.

Başvuru Yapabileceğiniz Benzer İlanlar

İBB Özel Güvenlik İş İlanlarına Başvurular Nasıl Yapılacak?

İBB özel güvenlik alımı için yayınlanan iş ilanlarına başvurular 30.05.2023 – 05.06.2023 tarihleri arasında https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5 adresi üzerinden yapılacaktır.

Belirtmiş olduğumuz adres üzerinden iş başvurusu yapabilmeniz için öncelik üye girişi yapmanız gerekmektedir. Şayet üyeliğiniz yoksa açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan üye bölümünden üye olarak iş başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Pin
İBB Erkek/Kadın 120 Özel Güvenlik Alımı 2023 İş İlanı
Yorum yapın