İBB 120 Güvenlik Alımı 2023 İş Başvuru Formu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) her yıl farklı dönemlerde iştirak şirketleri bünyesinde ihtiyaçlar doğrultusunda personel alımı için iş ilanları yayınlamaktadır.

İBB iş ilanlarını takip eden adayların beklediği ilan İŞKUR üzerinden resmen yayınlanmıştır. İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanında İBB iştirak şirketlerinden birisi olan İstgüven İstanbul Güvenlik A.Ş. bünyesinde istihdam etmek üzere silahlı/silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip yüz yirmi (120) daimi erkek/kadın özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağını duyurdu.

İBB özel güvenlik alımı ilanına başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru formu, başvuru tarihleri, özel güvenlik maaşları gibi merak edilen tüm bilgiler haberimizin devamında.

İBB Güvenlik Alımı 2023 İş Başvuru Şartları Neler?

  • 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun 10. maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak,
  • Valilik onaylı Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak,
  • En az 1 yıl deneyim sahibi olan Kadın, Erkek adaylar.

İş Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

İBB özel güvenlik alımı için yayınlanan iş ilanına başvurular aşağıda belirtilen web sitesine özgeçmişin oluşturulması ile yapılması gerekmektedir. Başvuru esnasında belge istenmeyecektir. Mülakat sonucunda gerekli bilgi ve belgeler talep edilecektir.

Başvuru Yapabileceğiniz Benzer İlanlar

İBB Özel Güvenlik İş İlanlarına Başvurular Nasıl Yapılacak?

İBB özel güvenlik alımı için yukarıda yer alan iş başvuru şartlarını taşıyan adaylar 17.07.2023 – 21.07.2023 tarihleri arasında https://kariyer.ibb.istanbul/Genel adresi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Belirtmiş olduğumuz adres üzerinden iş başvurusu yapabilmeniz için öncelik üye girişi yapmanız gerekmektedir. Şayet üyeliğiniz yoksa açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan üye bölümünden üye olarak iş başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Başvuru Başlangıç Tarihi: 17.07.2023
  • Başvuru Bitiş Tarihi: 21.07.2023
  • Nitelik: Daimi Personel
  • Çalışma Süresi: Belirsiz Süreli
Pin
İBB Güvenlik Alımı 2023
Yorum yapın

2