Eti Maden 103 Daimi İşçi Alımı 2023 – Başvuru Formu ve Şartları

Eti Maden İşletmerleri Genel Müdürlüğü farklı illerde bulunan yerleşkeleri bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS’siz farklı unvanlarda çok sayıda daimi işçi alımı için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayımladı.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda Eti Maden İşletmerleri Genel Müdürlüğü farklı illerde bulunan yerleşkeleri bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu olma şartı yüz üç (103) daimi işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, başvuru adresi, başvuru tarihi gibi önemli tüm bilgiler haberimizin devamında.

Eti Maden Hangi İllerde Kaç İşçi Alımı Yapacak?

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü; Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 42 sürekli işçi, Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne (Bigadiç/BALIKESİR) 45 sürekli işçi ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 16 sürekli işçi olmak üzere toplam 103 sürekli işçinin açıktan işe alınması için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır.

Diğer İlgili İlanlar

Eti Maden İşçi Alımı 2023 Başvuru Sayfası ve Şekli

Aşağıdaki tabloda belirtilen 103 sürekli işçinin, “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün (İŞKUR) ilgili İl Müdürlükleri ile Hizmet Merkezlerine işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 29.12.2023 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 103 sürekli işçi alımı için başvuru yapacak adaylarda aranılan başvuru şartları İŞKUR tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 29.12.2023 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Pin
Eti Maden İşçi Alımı 2023

Pin
Eti Maden İşçi Alımı 2023
Yorum yapın

2