Eskişehir ESTRAM Personel Alımı 2023 İş İlanları Başvuru Formu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden birizi ESTRAM kendi bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS şartsız çok sayıda personel alımı için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayımladı.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden birizi ESTRAM kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu olma şartı ile Otobüs Şoförü unvanında toplamda 50 (elli) daimi işçi, perosnel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

ESTRAM personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan iş başvuru şartları, iş başvuru formu, başvuru için gerekli belgeler, başvuru tarihleri ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında.

ESTRAM Personel Alımı 2023 İş Başvuru Şartları

ESTRAM personel alımı için başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan iş başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.

  • Türk vatandaşı olmak,
  • Erkek / Kadın adaylar başvurabilir,
  • En az İlkokul Mezunu,
  • E sınıfı (eski), D sınıfı (yeni) ehliyete sahip olmak,
  • SRC 2 belgesine sahip olmak,
  • Psikoteknik belgesine sahip olmak,
  • Görevlerini yapmaya engel sağlık sorunu olmayan; Devlet hastanelerinden alınacak. (Psikiyatri bölümü dahil) “Toplu Taşıma Otobüs Şoförü olabilir” ibareli Heyet raporu almak 8. Ayrıca; 28.04.2018 tarih ve 2018/11608 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan “İl özel idareler, Belediyeler, Bağlı Kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine ilişkin usul ve esaslar” yönetmeliğinin Madde 4 de belirtilen nitelikleri taşıması gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Başvurular info@estram.com.tr posta adresine CV gönderilmesi yolu ile yapılacak olup, uygun bulunan adayların mülakat süreci işletmemiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Diğer Başvuru Yapabileceğiniz İlanlar

ESTRAM Personel Alımı 2023 İş Başvuru Formu

ESTRAM perosnel alımı için yukarıda yer alan iş başvuru şartlarını taşıyan adayların 11.08.2023 – 15.08.2023 tarihleri arasında info@estram.com.tr posta adresine CV gönderilmesi yolu ile yapılacak olup, uygun bulunan adayların mülakat süreci işletmemiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Pin
ESTRAM Personel Alımı 2023
Yorum yapın

3