Eskişehir ESPARK Personel Alımı 2023 İş İlanları Başvuru Formu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi her yıl farklı zaman dilimlerinde kendi iştirak şirketleri bünyesinde istihdam etmek üzere farklı unvanlarda en az ilkokul mezunu olma şartı ile çok sayıda işçi ve personel alımı için ilan yayınlanmaktadır.

2023 yılı itibariyle ESPARK bünyesinde ihtiyaç duyulan kadrolarda personel alımı için İŞKUR üzerinden çok sayıda iş ilanları yayınladı. Bizde isbak.net olarak siz değerli okurlarımız için ESPARK işçi, personel alımı ilanlarını tek başlık altında kaleme aldık.

ESPARK personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru yapılacak unvanlara göre değişiklik göstermekte olup, tüm başvuru şartları, başvuru belgeleri, iş başvuru formu, başvuru adresi, işçi maaşları gibi tüm detaylar haberimizin devamında.

ESPARK Hangi Unvanlarda Kaç Personel Alımı Yapacak?

ESPARK kendi birimleri bünyesinde görevlendirmek üzere KPSS şartsız özel güvenlik görevlisi unvanında toplamda 25 (yirmibeş) personel alımı yapacak.

İş TanımıPersonel SayısıHaftalık Çalışma Süresi
Güvenlik Görevlisi25 Kişi45 Saat
ESPARK Personel Alımı 2023

ESPARK İş Başvuru Şartları Neler?

ESPARK personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru yapılacak unvanlara göre değişiklik göstermektedir.

Güvenlik Görevlisi İş Başvuru Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Adli sicil kaydı olmamak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığımıza bağlı Genel Hizmetler Şube Müdürlüğümüz bünyesinde Güvenlik Görevlisi olarak görev yapacak,
 • En az lise mezunu olmak,
 • 5188 sayılı Kanun ve Uygulama Yönetmeliği gereği Özel Güvenlik Eğitim Sertifikası ve Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olan,
 • Görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmayan personeller alınacaktır,

Ayrıca; görevlendirilecek personelin, 28.04.2018 tarih ve 2018/11608 sayılı Resmi Gazetede Yayınlanan “İl Özel idareler, Belediyeler, Bağlı Kuruluşlar ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar” Madde 4 de belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Özgeçmiş (CV)

ESPARK İşçi Maaşları 2023 Ne Kadar?

ESPARK işçi, personel maaşları iş ilanlarına başvuru yapan adayların en fazla araştırdığı konuların başında gelmektedir. Değerli adaylar ESPARK personel maaşları 8.500 TL den başlamakta olup, yapılan işe ve diğer ek ödemelere göre değişiklik göstermektedir. Ek ödemeler ile birlik te en düşük 11.400 TL, ortalama 14.000 -18.000 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Önemli Not: Yazımızda yer vermiş olduğumuz resmi rakamlar olmamakla birlikte yapılan araştırmalar sonucunda ulaşabildiğimiz rakamları yansıtmaktadır.

Başvuru Yapabileceğiniz Diğer İlanlar

ESPARK Personel Alımı 2023 İş Başvuru Formu ve Şekli

ESPARK personel alımı için yayınlanan iş ilanlarına başvurular 21.09.202323.09.2023 tarihleri arasında kabul edilmektedir. Adaylar Başvurularını belirtilen tarihler arasında esparkpeyzaj.cv@gmail.com adresine özgeçmiş (CV) göndererek başvuru işlemlerini tamamları gerekmektedir.

 • Başvuru Başlangıç Tarihi: 21.09.2023
 • Başvuru Bitiş Tarihi: 23.09.2023
 • Nitelik: Daimi Personel
 • Çalışma Süresi: Belirsiz Süreli
 • Başvuru Adresi: esparkpeyzaj.cv@gmail.com
Pin
ESPARK Personel Alımı 2023
Yorum yapın

4