Akaryakıt ve Otogaz İkmal ve Dolum Elemanı İş İlanları

Türkiye genelinde hizmet veren birçok kurumsal firma 2023 yılı itibariyle İŞKUR Akaryakıt ve Otogaz İkmal ve Dolum Elemanı için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayınladı. Başvuru yapacak adaylarda en az ilkokul mezunu olma şartı aranmamakta olup, başvuru şartları kurumların taleplerine göre değişiklik göstermektedir.

İŞKUR üzerinden yayınlanan Akaryakıt ve Otogaz İkmal ve Dolum Elemanı iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda aranan iş başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru şekli, alım yapılacak iller ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında.

Hangi İllerde Akaryakıt ve Otogaz İkmal ve Dolum Elemanı Alımı Yapılacak?

İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanlarında kırk dokuz (4) farklı ilde bulunan farklı firmalar toplamda dokuz yüz doksan üç (10) Akaryakıt ve Otogaz İkmal ve Dolum Elemanı alımı yapacak.

  • Ankara – 4 Kişi
  • Adana – 3 Kişi
  • Kocaeli – 2 Kişi
  • Gaziantep – 1 Kişi
Pin

İş Başvuru Şartları

İŞKUR üzerinden yayınlanan Akaryakıt ve Otogaz İkmal ve Dolum Elemanı iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda en az ilkokul mezunu olma şartı aranmamakta olup, firmaların taleplerine göre başvuru şartları değişiklik göstermektedir.

İŞKUR Akaryakıt ve Otogaz İkmal ve Dolum Elemanı İş Başvurusu

İŞKUR üzerinden yayınlanan Akaryakıt ve Otogaz İkmal ve Dolum Elemanı https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2032 adresi üzerinden T.C. Kimlik No ve şifreniz ile giriş yaparak başvuruların yapılması gerekmektedir.

Not: Diğer tüm iş ilanlarına İŞKUR İş İlanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın